OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

TR-Therapy

SELEKTIVNÍ RADIOFREKVENČNÍ TERAPIE JE JEDINEČNÝM ŘEŠENÍM VAŠÍ BOLESTI

Nejčastější indikace:

  • bolest krční páteře
  • lokální svalové křeče
  • bolest v kříži
  • uvolnění hypertonických svalů
  • poúrazový otok
  • bolest svalů
  • syndrom karpálního tunelu

TR-Therapy Fyzio Beránek

Princip terapie:

BTL-6000 TR-Therapy přenáší vysokofrekvenční elektromagnetickou energii tělesnou tkání a vytváří tak selektivní tkáňovou hypertermii. Bylo vědecky prokázáno, že přináší takové terapeutické účinky, jako je okamžité a výrazné snížení bolesti, uvolnění hypertonických svalů, redukce otoků a podpora regenerace a hojení tkáně.

TR-Therapy Fyzio Beránek Hradec Králové

Průběh terapie:

Pomocí aplikátoru proudí vysokofrekvenční elektromagnetické vlnění do požadované tkáně, což vede k selektivní tkáňové hypertermii. Díky tomuto mechanismu pacienti zažívají okamžitou úlevu. Během terapie budete cítít pouze příjemné teplo. Terapeut během terapie obvykle provádí současně i masáž.

TR-Therapy Fyzio Beránek Hradec Králové

Cena terapie: 

1 hodina   1 000 Kč
1/2 hodina   500 Kč

 

 

Reference:

Nyní můžete vyzkoušet stejnou péči jako hokejová legenda Jaromír Jágr nebo jako lyžařka Šárka Strachová. Přístroj doporučuje odborník rehabilitační medicíny Pavel Kolář, PT, PhD., který jej využívá jak u sportovců tak i u běžných pacientů s pohybovými problémy.

 

JAROMÍR JÁGR

hokejista

Jaromír Jágr je nejproduktivnějším evropským hráčem, který kdy hrál v NHL a je považován za jednoho z největších profesionálních hokejistů všech dob. On a jeho tým používají TR-Therapy.

 

 

 

prof. PAVEL KOLÁŘ

odborník rehabilitační medicíny

„BTL-6000 TR-Therapy je přístroj, který využíváme jednak pro akutní, ale i chronické obtíže pohybového systému, hlavně muskuloligamentózního.”                                       

 

 

 

ŠÁRKA STRACHOVÁ

lyžařka

„Je nezbytné dbát na regeneraci a hlavně na prevenci, aby k úrazům vůbec nedocházelo. Z fyzioterapií BTL velmi využíváme rázovou vlnu, vysokofrekvenční laser nebo TR-Therapy.”

 

 Více na www.tr-therapy.cz/testimonialy.

 

Více informací neleznete na www.tr-therapy.cz.

Zdroj: BTL-6000_TR-Therapy_BR_patient_CZ101, výrobce: BTL zdravotnická technika, a.s., Brno, Česká republika, datum poslední revize: 22. 09. 2016